Mój wymarzony chłopak: kocha, nie kocha

okładka
Gatunki gry: dziecięca, symulacja
Wydawca polski: Cenega Poland
Wydawca oryginalny: dtp AG / Anaconda
Data wydania polskiego: 2009
Data wydania oryginału: 10/2009
Oryginalna strona gry: http://www.j4g-games.de/


Mój wymarzony chłopak: Kocha, nie kocha… to kontynuacja doskonałej gry skierowanej do grających dziewcząt, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczek. Tym razem znacznie zwiększono możliwości prowadzenia podbojów miłosnych, a także interakcji ze światem. Akcja dzieje się podczas iście gorących wakacji, a celem jest zdobycie serca chłopaka swoich marzeń!

Spędź wakacje życia wraz ze swoją przyjaciółką! Poznaj wymarzonego chłopaka, podbij jego serce i cieszcie się sobą w pięknej plażowej scenerii! Wakacyjna miłość czeka! Może to będzie miłość Twojego życia?

Tańce na dyskotece, aerobik w centrum fitness, szalone zakupy z przyjaciółką na promenadzie przy plaży – w wakacyjnym kurorcie jest mnóstwo atrakcji, a Ty możesz korzystać z nich do woli. Flirty, szaleństwo zakupów, relaks i niekończąca się zabawa to główne punkty programu podczas tych wakacji. Zadbaj o swój wygląd i ubieraj się modnie wybierając spośród mnóstwa wystrzałowych ciuchów! Jak Ci zabraknie pieniędzy bez przeszkód możesz dorabiać sobie wyprowadzając psy na spacer, sprzedając lody, pomagając w barze z koktajlami!


  • Dyskoteka, centrum fitness, odjazdowe sklepy – tu nie ma mowy o nudzie!
  • Miłość Twojego życia, fantastyczne przygody, ekscytujące imprezy, a przede wszystkim superfajni ludzie – to wszystko czeka na Ciebie!
  • Zadbaj o swój image – zmieniaj styl ubierania. Masz do wyboru całą masę bajeranckich ciuchów – od bikini po suknie wieczorowe!
  • Pokaż swój wdzięk! Niech wszyscy się dowiedzą, co znaczą prawdziwy luz w graniu w zośkę i zniewalające kręcenie biodrami w tańcu.
  • Wybierz swojego wymarzonego chłopaka spośród 5!
  • Gra zalecana od 12 lat.

Języki gry: polski - napisy, rosyjski, włoski
Tryb gry: Single player
Dostępna platforma: PC
Systemy operacyjne: Windows Vista, Windows XP
blog comments powered by Disqus