Mój wymarzony chłopak

okładka
Gatunek gry: symulacja
Wydawca polski: Cenega Poland
Wydawca oryginalny: dtp AG / Anaconda
Data wydania polskiego: 9 maj 2008

Jak wygląda Twój wymarzony chłopak? Jest wysoki czy niski, przystojny? Intelektualista czy może typ sportowca? Jakie ma włosy i jak się ubiera?

Stwórz swojego idealnego chłopaka i znajdź sposób na zdobycie jego serca! Poznaj go, zobacz jaki jest, poznaj jego przyjaciół i odwiedź jego ulubione miejsca!

Aby poprawić swój wizerunek zrób nową fryzurę i wybierz się na zakupy. Pamiętaj, że to, czy dobrze wyglądasz, zależy od Twojej aktywności fizycznej. Zajmij się uprawianiem sportu, odwiedź studio fitness. Może akurat tam spotkasz tego wymarzonego chłopaka...

Zdobądź serce swojego wymarzonego chłopaka. Czeka na Ciebie realistyczny obraz 3D oraz 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek.

Pamiętaj, zdobycie serca wymarzonego chłopaka nie jest proste. Czy wiesz w czym jest Ci najlepiej? Spraw sobie nowe ubrania, wybierz odpowiedni strój, by przyciągać spojrzenia chłopaków! A czy wiesz jaki zespół jest akurat na topie? Która drużyna piłkarska wygrała ostatnio mecz? Dowiedz się zawczasu, to zabłyśniesz w rozmowie z chłopakami.


Język gry: polski
Tryb gry: Single player
Dostępna platforma: PC
Systemy operacyjne: Windows 2000, Windows Vista, Windows XP
Sugerowany sprzęt:
  • Procesor: Pentium III 1,2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 256
  • Karta graficzna: 32 MB
  • HDD: 600 MB
  • Karta muzyczna: zgodna z DirectX 9.0
  • Napęd: CD x8
Liczba cd w pudełku: 1
blog comments powered by Disqus